Małe drukowanie

Większe drukowanie

Kalendarze i kalendarzyki

Jeszcze większe drukowanie

Inne fajne drukowanie

Torby, torebki, torebeczki

Gadżety reklamowe

Ciuchy

Naklejki

Usługi

Nasi chlebodawcy

Dlaczego klienci nas kochają

Z Kuźnią Druku nieustannie współpracujemy od 2013 roku. Na podstawie zrealizowanych zamówień możemy potwierdzić bardzo dobrą jakość i terminowość wykonanych zleceń.

Na szczególne podkreślenie zasługuje profesjonalne doradztwo, szybkość wykonania, elastyczność i rzetelność we współpracy.

Joanna Kanabus-Stronk, MGL Sp. z o.o.

Współpracujemy z Kuźnią Druku od ponad 5 lat. Kuźnia obsługuje naszą firmę kompleksowo – zarówno w zakresie prac drukarskich jak i innych bardziej złożonych zleceń.

Na uznanie zasługuje nie tylko jakość zamawianych wydruków, ale także sprawna obsługa oraz krótki czas realizacji naszych zleceń.

Karolina Hiż, quick-mix sp. z o.o.

Z Kuźnią Druku współpracujemy od 2013 r.

Naszą współpracę cenimy przede wszystkim ze względu na zawsze dotrzymywane terminy realizacji zleceń oraz szeroki zakres oferowanych usług – począwszy od projektowania graficznego, przez druk, a na produkcji gadżetów reklamowych kończąc.

Aleksandra Furmankiewicz-Szeląg, Instytut Geodezji i Kartografii

Zostańmy przyjaciółmi

Łukasz Jędrasiak
Łukasz JędrasiakOficer ds. Informacji i Propagandy
Rocznik ’85 (jaruzela zamiast teleranka nie pamiętam, ale pierwsze wybory prezydenckie już tak). Lubię stare samochody, whisky, pokera, drogie garnitury i jeszcze droższe perfumy. Marzę o własnych 2 hektarach „świętego spokoju” z dala od cywilizacji.
Karol Jędrasiak
Karol JędrasiakKierownik Dywersji
Rocznik ’87. Też lubię stare samochody, ale zamiast whisky wolę piwo, zamiast pokera – zakłady bukmacherskie, a garnitur zamieniłem na wygodny polar z logiem firmy. Prywatnie mąż Wioli oraz ojciec Amelki i Jasia.

Wpadnij na kawę

Adres:

Kuźnia Druku
ul. Solidarności 1b
96-200 Rawa Mazowiecka

tel.: 795 620 336
e-mail: biuro@kuzniadruku.pl

Godziny otwarcia:

pon-pt: 9.00-17.00
sb: nieotwarte
nd: zamknięte

2017-05-31T13:22:06+00:00